POPŻ20_Loga_na_strony_intrnetowe.png

Z A P R O S Z E N I E

          W związku z realizacją projektu finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Podprogram 2021 Plus, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Bank Żywności w Chojnicach w ramach działań towarzyszących w terminie 30 sierpnia 2023 r. w godzinach 09:00-11:00 w budynku Sali Wiejskiej w Kiedrowicach 1 organizuje warsztat kulinarny.

Celem warsztatu jest wzmocnienie samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego, w tym m.in.:

-wskazanie różnych możliwości przygotowania potraw z wykorzystaniem produktów otrzymywanych w ramach pomocy żywnościowej PO PŻ, pakiet informacyjny na temat kiszenia.

Dzięki warsztatom uczestnicy mają szansę nabyć nowe umiejętności, m.in.:

-jak przygotować smaczne i pożywne kiszonki,

-jakie w jakich potrawach można je zastosować.

Uczestnikami warsztatów mogą być tylko i wyłącznie osoby zakwalifikowane do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach PO PŻ tj. dla których wystawiono skierowania do otrzymania pomocy.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipnicy w poniedziałki od 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku od 7.00 do 15.00